Клуб картасына тапсырыс

contact phone+7 (777) 111-28-58

contact phoneШымкент қ., Үркімбаев көш., н/с

contact phoneДс-Жм 7:00 - 23:59; Сб-Жс 9:00 - 22:00;

Расписание для детей

Балаларға арналған кесте/Детское групповое расписание
Наурыз 2024ж./ Март 2024г.

  • ВС

    03 Март
  • ПН

    04 Март
  • ВТ

    05 Март
  • СР

    06 Март
  • ЧТ

    07 Март
  • ПТ

    08 Март
  • СБ

    09 Март

12:00-12:45

Көңілді ойындар/Веселые игры
ИРИНА (Балалар клубы/Детский клуб)

13:00-13:45

Супер пресс
ИРИНА (Балалар клубы/Детский клуб)

14:00-14:45

Трекинг
ИРИНА (Жаттығу залы/Тренажерный зал)

14:00-14:45

Baby swim (3-6 жас/лет)
(Бассейн)

14:30-15:15

Еркін жүзу (10-14 жас)/Свободное плавание (11-14 лет)
(Бассейн)

15:00-15:45

Сау арқа (6-9 жас)/Здоровая спина (6-9 лет)
ВИКТОРИЯ (Балалар клубы/Детский клуб)

16:00-16:45

Волшебная мастерская 6-14 лет
ВИКТОРИЯ (Балалар клубы/Детский клуб)

11:00-11:45

Дзюдо (6-14 жас/лет)
РАТМИР (Балалар клубы/Детский клуб)

11:00-11:45

JUNIOR SWIM (6-14 жас/лет)
(Бассейн)

16:00-16:45

Трекинг
ВИКТОРИЯ (Жаттығу залы/Тренажерный зал)

17:00-17:45

Еркін жүзу (10-14 жас)/Свободное плавание (11-14 лет)
(Бассейн)

17:00-17:45

Фитбол (6-10 жас/лет)
ИРИНА (Балалар клубы/Детский клуб)

18:00-18:45

TEENAGER SWIM (11-14 жас/лет)
(Бассейн)

18:00-18:45

Сау арқа (3-6 жас)/Здоровая спина (3-6 лет)
НИКИТА (Балалар клубы/Детский клуб)

19:30-20:15

Дзюдо (6-14 жас/лет)
РАТМИР (Балалар клубы/Детский клуб)

10:00-10:45

Еркін жүзу (10-14 жас)/Свободное плавание (11-14 лет)
(Бассейн)

11:00-11:45

Бокс (6-15 жас/лет)
МАРАТ (Жекпе-жек залы/Зал боевых искусств)

15:00-15:45

Көңілді доп/Веселый мяч
НИКИТА (Балалар клубы/Детский клуб)

16:00-16:45

Супер пресс
ИРИНА (Балалар клубы/Детский клуб)

17:00-17:45

Волшебная мастерская 6-14 лет
ИРИНА (Балалар клубы/Детский клуб)

18:00-18:45

Велотур
ИРИНА (зал 5)

18:00-18:45

JUNIOR SWIM (6-14 жас/лет)
(Бассейн)

11:00-11:45

Дзюдо (6-14 жас/лет)
РАТМИР (Балалар клубы/Детский клуб)

11:00-11:45

JUNIOR SWIM (6-14 жас/лет)
(Бассейн)

12:00-12:45

Көңілді доп/Веселый мяч
НИКИТА (Балалар клубы/Детский клуб)

15:00-15:45

Фитбол
ИРИНА (Балалар клубы/Детский клуб)

16:00-16:45

Stretch
ВИКТОРИЯ (Балалар клубы/Детский клуб)

17:00-17:45

Еркін жүзу (10-14 жас)/Свободное плавание (11-14 лет)
(Бассейн)

17:00-17:45

Hip-Hop (6-15 лет)
ДАНИЛ (Балалар клубы/Детский клуб)

18:00-18:45

Велотур
ИРИНА (зал 5)

18:00-18:45

TEENAGER SWIM (11-14 жас/лет)
(Бассейн)

19:30-20:15

Дзюдо (6-14 жас/лет)
РАТМИР (Балалар клубы/Детский клуб)

10:00-10:45

Еркін жүзу (10-14 жас)/Свободное плавание (11-14 лет)
(Бассейн)

11:00-11:45

Бокс (6-15 жас/лет)
МАРАТ (Жекпе-жек залы/Зал боевых искусств)

15:00-15:45

Супер пресс
НИКИТА (зал 1)

16:00-16:45

Трекинг
ИРИНА (Жаттығу залы/Тренажерный зал)

17:00-17:45

Yoga kids )
ВИКТОРИЯ (Балалар клубы/Детский клуб)

17:00-17:45

Волшебная мастерская 6-14 лет
ИРИНА (Балалар клубы/Детский клуб)

18:00-18:45

Велотур
ИРИНА (Студия CYCLE)

18:00-18:45

JUNIOR SWIM (6-14 жас/лет)
(Бассейн)

19:00-19:45

Көңілді доп/Веселый мяч
НИКИТА (Балалар клубы/Детский клуб)

11:00-11:45

JUNIOR SWIM (6-14 жас/лет)
(Бассейн)

12:00-12:45

Көңілді бастау/Веселые старты
ВИКТОРИЯ (Балалар клубы/Детский клуб)

14:30-15:15

Еркін жүзу (10-14 жас)/Свободное плавание (11-14 лет)
(Бассейн)

15:00-15:45

Фитбол (6-10 жас/лет)
ВИКТОРИЯ (Балалар клубы/Детский клуб)

16:00-16:45

Ft-trens
НИКИТА (Балалар клубы/Детский клуб)

18:00-18:45

Upperbodi+ABS kids (10-15 жас/лет)
НИКИТА (Балалар клубы/Детский клуб)

18:00-18:45

TEENAGER SWIM (11-14 жас/лет)
(Бассейн)

19:30-20:15

Дзюдо (6-14 жас/лет)
РАТМИР (Балалар клубы/Детский клуб)

12:00-12:45

Бокс (6-15 жас/лет)
МАРАТ (Жекпе-жек залы/Зал боевых искусств)

13:00-13:45

Көңілді ойындар (6-10 жас)/Веселые игры (6-10 лет)
НИКИТА (Балалар клубы/Детский клуб)

14:00-14:45

JUNIOR SWIM (6-14 жас/лет)
(Бассейн)

14:00-14:45

Hip-Hop (6-15 лет)
ДАНИЛ (Балалар клубы/Детский клуб)

15:00-15:45

Ft-trens
ВИКТОРИЯ (зал 1)

16:00-16:45

Stretch
ВИКТОРИЯ (Балалар клубы/Детский клуб)

17:00-17:45

Еркін жүзу (10-14 жас)/Свободное плавание (11-14 лет)
(Бассейн)

17:00-17:45

Фитбол (6-10 жас/лет)
ВИКТОРИЯ (Балалар клубы/Детский клуб)

18:00-18:45

TEENAGER SWIM (11-14 жас/лет)
(Бассейн)